Mimarlık ve Proje Hizmetleri

Biz Kimiz

Sam İnşaat;  kurulduğundan bu yana 29 yılı aşkın deneyimi ve çok geniş bir yelpazeye yayılmış faaliyetleriyle yoğunluğu Ülke genelinde olmak üzere, uluslararası işler ile kat karşılığı inşaat yapan bir taahhüt şirketidir. 
Sektöründe son teknoloji ile geleneksel yöntemleri bir biriyle harmanlayarak anahtar teslimi işleri öncelikle müşteri memnuniyeti ve kaliteyi hedefleyerek yapmayı ilke edinmiştir. Ayrıca kaba ve ince inşaat işleri, çelik konstrüksiyon ve güçlendirme, peyzaj, elektrik ve mekanik gibi farklı disiplinlerin uygulama esnasında koordinasyonun sorunsuz ve en kısa sürede sağlayarak hizmet vermektedir.

Sam İnşaat; son yıllardaki işlerinin çoğunluğunu otomotiv sektöründe Showroom ve Servis binaları, ticari ve idari ofisler, kişiye özel villalar, tarihi eser konumundaki binalar, çoklu konutlar ve sanayi - endüstriyel bina inşaatları gibi konulardaki pek çok alanda çalışmaları bulunmaktadır. 

Sam İnşaat; zamanın değerinin farkında, sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi, uzman teknik kadrosu, yenilikçi ve araştırmacı kimliği ile müşterilerine kaliteli ve çağdaş çözümleri en kısa sürede sunarak üstlenmiş olduğu sorumluluğu yerine getirmektedir.
Uzman kadromuz ve teknik donanımımız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve modern çözümlerimizle hizmet vermekten onur duyarız.

 

 

Dijital Tanıtım Katalogumuz için Tıklayınız.